ziarno świadomości

Ziarno Świadomości w Łodzi

Kamienica pod Gutenbergiem
02.03.2024
18:00

Poetycki dokument o rolnictwie szanującym naturę, różnorodność biologiczną i dbającym o nasze największe dziedzictwo – stare odmiany nasion.

Porusza kwestię podstawy naszego bezpieczeństwa żywnościowego – lokalnego przetwórstwa, spółdzielczości i świadomej relacji konsumenta z rolnikiem kochającym i troszczącym się o kondycję gleb.

Kamera zbliża się do mało widocznej sieci powiązań między producentem a konsumentem żywności. Pokazuje jaki wpływ mają na nas nasze codzienne wybory produktów. Otwiera przestrzeń niezbędną dla transformacji naszej świadomości, od której zależy zgodne współistnienie ludzi z przyrodą.

Organizator:
Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi
i Kino Objazdowe „Ziarno Świadomości”

wspierane przez:
Correspondance des Arts, Kino Charlie, Hub Kultury i Brednia

Wydarzenie w ramach idei korespondencji sztuk, w formie ekonomii daru – wpłacasz ile możesz ile chcesz, na rzecz promocji „Ziarna Świadomości”, tuż przed i po seansie lub wspierasz wolontariatem! Zgłoszenia wolontariatu tel.: 694 309 501.

Osoby które klikną „Wezmę udział” w Wydarzeniu i w którymkolwiek Komentarzu w Dyskusji, określą seans na który chcą przyjść, będą zaproszone na salę projekcyjną w pierwszej kolejności!

Na miejscu, będą do nabycia pyszne, zdrowe przekąski i napoje. 

Więcej informacji w Dyskusji – https://www.facebook.com/events/978045237075457/
oraz 
https://www.facebook.com/BookartMuseum
i
https://www.facebook.com/ziarnoswiadomosci

»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *